Dzisiaj jest piątek, 26 kwietnia 2024 roku.

Cytat dnia: "Szyderstwo z innych i siebie oczyszcza umysł. "

Olimpiada Malucha 2018

W kolejnej już edycji Olimpiady Malucha, gminnej imprezy sportowej dedykowanej dla najmłodszych, która odbyła się w sobotę 24 listopada br, Szkołę Podstawową w Nowej Wsi reprezentowali:

KL I : Wanat Roksana, Bogdanik Sebastian, Kościułkiewicz Krystian, Raczek Gloria, Waszut Lena, Człowiek Dawid.

KL II: Gołuch Martyna, Żurek Nikodem, Mamica Nina, Pasternak Julia, Dwornik Antoni, Janosz Krystian.

KL III : Julia Bogdanik, Kalina Mrzygłód, Martyna Ryłko, Szymon Putek, Sławomir Rusek, Adam Bienia.

Do Hali w Kętach przybyli reprezentanci szkół wyłonieni drogą eliminacji wewnętrznych, by rywalizować w konkurencjach biegowych, skocznych i rzutnych. Okazało się, że mamy wśród naszych uczniów „sportowe perełki”, bowiem kolejny raz kilkoro uczniów wróciło do domu z pucharami, a są to:

Martyna Gołuch – I miejsce w rzucie piłką lekarska kl II dziewcząt

Martyna Ryłko – II miejsce w rzucie piłką lekarska kl III dziewcząt

Krystian Kościułkiewicz – II miejsce w rzucie piłką lekarska kl I chłopców

Sławomir Rusek - I miejsce w rzucie piłką lekarską kl III chłopców, I miejsce w biegu na 25m klas III chłopców, III miejsce w skoku w dal w kategorii klas III chłopców

Roksana Wanat – I miejsce w biegu na 25m klas I dziewcząt, I miejsce w skoku w dal w kategorii klas I dziewcząt

Lena Waszut – II miejsce w skoku w dal w kategorii klas I dziewcząt

Szymon Putek – III miejsce w biegu na 25m klas III chłopców

Każdy uczestnik Olimpiady otrzymał medal za sportową walkę i pamiątkowy dyplom. Jako szkoła zdobyliśmy aż 10 pucharów - GRATULACJE!

Magdalena Węglińska