Dzisiaj jest sobota, 21 września 2019 roku.

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad życie. "

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

„Był taki wrzesień…”   1 września 1939 r. w polskich szkołach nie zabrzmiał dźwięk pierwszego dzwonka.

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

W środę, 19 czerwca 2019 r., na uroczystej gali pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły.

ŻEGNAJ SZKOŁO

W tym roku wyjątkowo wcześnie, gdyż już w środę, 19 czerwca, rozstaliśmy się ze szkołą na okres letniego wypoczynku.

Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

W przeddzień zakończenia roku szkolnego odbył się apel SU, na którym podsumowano całoroczną pracę uczniów.

Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Spółdzielnia Uczniowska "Plusik" liczy 15 członków. Głównym celem działalności jest prowadzenie sklepiku szkolnego.

Ostatni występ

W dniu 12 czerwca o godz. 16.00 uczniowie klasy III A z koła teatralnego „Przyjaciele” zaprezentowali przedstawienie pt. „Poczekalnia”.

• Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

• POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

• ŻEGNAJ SZKOŁO

• Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

• Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

• Ostatni występ

1% podatku

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA POTRZEBY NASZEJ SZKOŁY!!!

Każdy pełnoletni obywatel ma obowiązek złożyć do Urzędu Skarbowego roczne zeznanie podatkowe, czyli. tzw. PIT. Przy tej okazji każdy może skorzystać z przysługującego mu prawa, aby wybrana organizacja pożytku publicznego otrzymała 1% należnego podatku, który już zapłaciliśmy za ubiegły rok. Zwracamy się z prośbą o wskazanie naszej szkoły, jako beneficjenta owej operacji. Wystarczy na swoim rocznym zeznaniu podatkowym wypełnić pola H. oraz I. wg poniższego wzoru. Pozyskana przez szkołę w ten sposób kwota pozwoli na zakup najbardziej potrzebnych pomocy dydaktycznych lub wyposażenia, z którego będą korzystać nasi uczniowie.