Dzisiaj jest wtorek, 15 października 2019 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Wiersze: to jest właśnie walka ze światem. "

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

„Był taki wrzesień…”   1 września 1939 r. w polskich szkołach nie zabrzmiał dźwięk pierwszego dzwonka.

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

W środę, 19 czerwca 2019 r., na uroczystej gali pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły.

ŻEGNAJ SZKOŁO

W tym roku wyjątkowo wcześnie, gdyż już w środę, 19 czerwca, rozstaliśmy się ze szkołą na okres letniego wypoczynku.

Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

W przeddzień zakończenia roku szkolnego odbył się apel SU, na którym podsumowano całoroczną pracę uczniów.

Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Spółdzielnia Uczniowska "Plusik" liczy 15 członków. Głównym celem działalności jest prowadzenie sklepiku szkolnego.

Ostatni występ

W dniu 12 czerwca o godz. 16.00 uczniowie klasy III A z koła teatralnego „Przyjaciele” zaprezentowali przedstawienie pt. „Poczekalnia”.  

  • Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

  • POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

  • ŻEGNAJ SZKOŁO

  • Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

  • Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

  • Ostatni występ

„Generał Władysław Sikorski w oczach dzieci i młodzieży”

Konkurs plastyczny „Generał Władysław Sikorski w oczach dzieci i młodzieży” rozstrzygnięty!

 

Jury, biorąc pod uwagę:

 

- ciekawe wykorzystanie materiału plastycznego do przedstawienia sylwetki generała Władysława Sikorskiego, jego rodziny, przyjaciół, towarzyszy broni, czy okoliczności z Ich życia

- pomysłowość i kreatywność w przedstawieniu tematu,

- wkład pracy,

- staranność i estetyka wykonania pracy

 

wyłoniło zwycięzców:

 

klasy I-III Szkoły Podstawowej

 

1 miejsce - Marek Mejza, klasa 2b

2 miejsce – Nadia Bułaś, klasa 1b

3 miejsce – Łucja Mojżesz, klasa 2b

 

klasy IV-VI Szkoły Podstawowej

 

1 miejsce – Julia Wadoń, klasa 5b

2 miejsce – Adam Miksa, klasa 4b

3 miejsce – Sebastian Dyduch, klasa 6a

 

klasy VII-VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum

 

1 miejsce – Patryk Handzlik, klasa 8a

2 miejsce – Bartosz Kasperek, klasa 3A

3 miejsce – Martyna Szumowska, klasa 7b


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Małgorzata Chrostek