Dzisiaj jest niedziela, 31 maja 2020 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości. "

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

„Był taki wrzesień…”   1 września 1939 r. w polskich szkołach nie zabrzmiał dźwięk pierwszego dzwonka.

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

W środę, 19 czerwca 2019 r., na uroczystej gali pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły.

ŻEGNAJ SZKOŁO

W tym roku wyjątkowo wcześnie, gdyż już w środę, 19 czerwca, rozstaliśmy się ze szkołą na okres letniego wypoczynku.

Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

W przeddzień zakończenia roku szkolnego odbył się apel SU, na którym podsumowano całoroczną pracę uczniów.

Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Spółdzielnia Uczniowska "Plusik" liczy 15 członków. Głównym celem działalności jest prowadzenie sklepiku szkolnego.

Ostatni występ

W dniu 12 czerwca o godz. 16.00 uczniowie klasy III A z koła teatralnego „Przyjaciele” zaprezentowali przedstawienie pt. „Poczekalnia”.  

  • Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

  • POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

  • ŻEGNAJ SZKOŁO

  • Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

  • Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

  • Ostatni występ

Kolejny turniej Akademii Siatkówki SOS Kęty

W środę 20 lutego na sali gimnastycznej SP nr 3 w Kętach odbył się pierwszy w tym roku a kolejny w naszej rywalizacji turniej piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców z klas V i VI zorganizowany przez Akademię Siatkówki  SOS w Kętach.


 

Naszą szkołę reprezentowała liczna ekipa, która włożyła ogromne zaangażowanie w każdy rozgrywany mecz. Dziewczęta i chłopcy rozgrywali swoje mecze w grupach systemem „każdy z każdym” po czym dwie najlepsze z nich walczyły o miejsca w ścisłym finale. Tym razem aż cztery z pięciu drużyn dziewcząt znalazły się w czołówce tego turnieju. Brązowy medal wywalczyły: Zuzanna Gizicka, Emilia Jaromin i ich klubowa koleżanka Alicja Pszczółka, wysokie piąte miejsce dla Nikoli Klimowskiej, Nicoli Szymik i Oliwii Dudys, siódme dla Adrianny Sokół, Martyny Pysz oraz Soni Dudys. Na tym samym miejscu uplasowały się jeszcze: Zofia Front i Zuzanna Pawińska. Pozostałym uczestnikom niestety nie udało się wyjść z grup na czołowych miejscach. Na pochwałę zasługują również: Maria Dźwigoń, Weronika Wojewodzic, Karolina Wojewodzic, Jakub Pasternak, Miłosz Piskorek, Kacper Gasidło.

Serdeczne podziękowania dla niezawodnych rodziców: p. Gizickiemu, p. Piskorkowi p. Skrzypek oraz p. Pysz za zorganizowanie transportu dla zawodników.


Zofia Dudek