Dzisiaj jest środa, 16 października 2019 roku.

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Nikt nie urodził się na świat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść. "

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

„Był taki wrzesień…”   1 września 1939 r. w polskich szkołach nie zabrzmiał dźwięk pierwszego dzwonka.

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

W środę, 19 czerwca 2019 r., na uroczystej gali pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły.

ŻEGNAJ SZKOŁO

W tym roku wyjątkowo wcześnie, gdyż już w środę, 19 czerwca, rozstaliśmy się ze szkołą na okres letniego wypoczynku.

Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

W przeddzień zakończenia roku szkolnego odbył się apel SU, na którym podsumowano całoroczną pracę uczniów.

Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Spółdzielnia Uczniowska "Plusik" liczy 15 członków. Głównym celem działalności jest prowadzenie sklepiku szkolnego.

Ostatni występ

W dniu 12 czerwca o godz. 16.00 uczniowie klasy III A z koła teatralnego „Przyjaciele” zaprezentowali przedstawienie pt. „Poczekalnia”.

• Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

• POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

• ŻEGNAJ SZKOŁO

• Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

• Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

• Ostatni występ

Kolejny mecz w Oświęcimskiej Lidze Siatkówki

We czwartek (31 stycznia) nasze uczennice (zawodniczki UMKS Kęczanin) rozegrały kolejny mecz w Oświęcimskiej Lidze Siatkówki w sezonie 2018/2019.

Po przeciwnej stronie siatki znalazły się zawodniczki SP nr 11 z Oświęcimia. Spotkanie wygrały nasze dziewczęta 2:0 (25:15, 25:17), prezentując coraz lepszą formą. Tym razem naszą szkołę z godnością reprezentowały: Julia Maciaszczyk, Hanna Pękala, Amelia Flasz, Kinga Kurek, Zuzanna Gizicka, pozostałe - z przyczyn zdrowotnych - nie mogły wziąć udziału.

Dziękuję p. P. Gizickiemu za niezawodność w zorganizowaniu transportu dla dziewcząt.

Zofia Dudek