Dzisiaj jest wtorek, 23 kwietnia 2024 roku.

Cytat dnia: "Bezmyślność zabija. Innych. "

Trzecie miejsce w turnieju Coca Cola-Cup chłopców

22 marca 2016 r. na orliku przy naszej szkole odbył się turniej eliminacyjny Coca-Cola Cup chłopców.

W turnieju, który otworzył dyrektor naszej szkoły p. Grzegorz Żak, uczestniczyło sześć drużyn, były to reprezentacje szkół:

- ZSG nr 1 w Kętach,

- ZSG nr 2 w Kętach,

- Gminne Gimnazjum nr 2 w Zaborzu,

- ZSP w Osieku,

- ZSG w Bielanach,

- ZSG Nowa Wieś

Zawody rozegrano w dwóch grupach systemem "każdy z każdym", po czym do dalszych rozgrywek przeszły dwie pierwsze drużyny z grup. Dalej chłopcy walczyli pucharowo.

Mecz o trzecie miejsce rozegrali: Nowa Wieś:Bielany (3:2).

W emocjonującym finale walczyli Osiek:Zaborze (1:1, dogrywka 1:1, karne 4:5).

Z powyższego wynika, iż do dalszych rozgrywek na szczeblu makroregionu przechodzi zespół z Zaborza. GRATULUJEMY. Drużyna z Osieka zajęła drugie miejsce, natomiast Nowa Wieś musiała zadowolić się miejscem trzecim.

Bardzo dziękuję sędziom (absolwentom naszej szkoły) oraz wszystkim zawodnikom za zaangażowanie. Mimo pogodowego "bigosu", czasem pewnych ograniczeń organizmu, chłopcy pokazali wolę walki oraz wiele ciekawych akcji.

Szkołę reprezentowali: Dominik Naglik, Michał Płonka, Marcin Sobecki, Kamil Tobiczyk, Dominuik Adamus, Bartłomiej Blarowski, Dawid Żurawlew, Michał Marchewka, Dawid Płonka, Michał Łanocha.

Magdalena Węglińska