Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024 roku.

Cytat dnia: "Jeżeli światło jest pierwszą miłością życia, czyż miłość nie jest pierwszym światłem serca?. "

Ilustrujemy wiersze Juliana Tuwima - konkurs dla uczniów klas I -III SP

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły znają wiersze Juliana Tuwima i lubią postaci, które stworzył poeta w swych utworach. Na konkurs plastyczny poświęcony jego poezji wpłynęło 31 prac!

W poniedziałek, 4 listopada 2013 r., komisja oceniła konkursowe dzieła. Pani Justyna Motyka z Biblioteki w Dworku i pani Dorota Gwiazdoń nie miały łatwego zadania, by wskazać laureatów - ilustratorów, bo prace były ciekawe i wykonane w różnorodnych technikach plastycznych.

Wyniki konkursu pozostaną tajemnicą komisji do dnia 28 listopada, 2013 r., gdy spotkamy się na apelu poświęconym Julianowi Tuwimowi i jego wierszom.

Już dziś zapraszamy uczniów klas I - III Szkoły Podstawowej wraz z Wychowawczyniami na to spotkanie.

Bogusława Szczupak