Dzisiaj jest czwartek, 28 maja 2020 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Krople w oku niezmierzone, tak zimno, kiedy Cię nie ma... "

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

„Był taki wrzesień…”   1 września 1939 r. w polskich szkołach nie zabrzmiał dźwięk pierwszego dzwonka.

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

W środę, 19 czerwca 2019 r., na uroczystej gali pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły.

ŻEGNAJ SZKOŁO

W tym roku wyjątkowo wcześnie, gdyż już w środę, 19 czerwca, rozstaliśmy się ze szkołą na okres letniego wypoczynku.

Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

W przeddzień zakończenia roku szkolnego odbył się apel SU, na którym podsumowano całoroczną pracę uczniów.

Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Spółdzielnia Uczniowska "Plusik" liczy 15 członków. Głównym celem działalności jest prowadzenie sklepiku szkolnego.

Ostatni występ

W dniu 12 czerwca o godz. 16.00 uczniowie klasy III A z koła teatralnego „Przyjaciele” zaprezentowali przedstawienie pt. „Poczekalnia”.  

  • Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

  • POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

  • ŻEGNAJ SZKOŁO

  • Apel Samorządu Uczniowskiego - podsumowanie roku szkolnego 2018/19

  • Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

  • Ostatni występ

Powołanie do kadry

Z ogromną radością przekazuję informację o powołaniu Zuzanny Gizickiej - uczennicy kl. VI naszej szkoły, uczestniczki programu - Siatkarskie Ośrodki Szkolne na zgrupowanie organizowane w ramach Programu Kadra Polski U-14, które odbędzie się w dniach od 31. 03 do 06. 04. 2019 w Żyrardowie.

 

 

Zuzanna swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w naszej szkole dwa lata wcześniej, gdzie wraz ze swoimi koleżankami szkolnymi i klubowymi ciężko i systematycznie pracuje, poznając tajniki tej wspaniałej dyscypliny. Do tej pory była dwa lata z rzędu Mistrzynią Gminy, raz Vice Mistrzynią Powiatu, w tym roku zdobyła brązowy medal - wszystko w mini siatkówce. Aktywnie uczestniczyła w rozgrywkach ligi wojewódzkiej młodziczek, rozgrywkach o Puchar Prezesa MKS Andrychów. Obecnie bierze udział w ogólnopolskich mistrzostwach w mini siatkówce o Puchar Kinder + Sport, rozgrywkach Akademii Siatkówki SOS Kęty, Oświęcimskiej Lidze Siatkówki, rozgrywkach o Grand Prix Kóz.
Zaangażowanie Zuzanny, jej rodziców, uzyskane przez nią wyniki umożliwiają jej udział w tym wspaniałym siatkarskim zgrupowaniu. Jest to pierwsza w historii szkoły taka nominacja. Z wielką dumą i satysfakcją trzymam za Zuzannę mocno kciuki i Was wszystkich proszę o to samo.

 

Zofia Dudek